על המערכת

צרכן יקר!

 

לנוחיותך נעשים מאמצים לרכז באתר זה את כל בתי הדפוס בישראל שיש להם אתרי אינטרנט למכירת מוצרי דפוס. להלן ההסבר להבחנה בין סוגי האתרים השונים.

 

אתרי קל פרינט-Kal-Print

בתי הדפוס שיש להם אתר מסוג זה, ממוינים לפי אזורים. הדגם של האתרים הנ"ל דומה. בכולם דוגמאות רבות, להזמנות וכרטיסי בקור מכל הסוגים. הלקוח יכול להכניס את נתוניו לתוך הכרטיס/ההזמנה כדי לבחון את התוצאה. ההקלדה פשוטה, יעילה, ואין אפשרות להתבלבל או לקלקל. מילוי פרטי המתעניין כולל בחירת דוגמה מסויימת, אינה מחייבת והיא אינה מהווה הזמנה מכל היבט. פירטי המתעניין מגיעים ל'בית הדפוס' והוא יוצר קשר עסקי רגיל עם הלקוח (טלפון/מייל) כדי להשלים את העיסקה. הלקוח יכול להעלות גרפיקה עצמאית משלו למשלוח לבית הדפוס. צוות 'קל פרינט' עשה ועושה מאמצים ליצור את האתר הפשוט ביותר והיעיל ביותר עבור הצרכן הסופי ועבור בית הדפוס כאחד.אין פרסום,סרטונים,קישורים,וטונות של מלל המפריעים לך להתמקד במוצר.איכות המוצרים,יעילות ופשטות ההפעלה הם המוטו העיקרי של אתרי 'קל פרינט'.

 

אתרי 'תומנט'

באתרים אלה חויית משתמש שונה. בכל האתרים הנ"ל קיים עורך גרפי הטוב בעולם שמאפשר ללקוח לעצב את המוצר המוזמן כמעט מכל היבט. אלו הם אתרים 'כבדים'  המכילים עשרות אלפי מוצרים מכל הסוגים. ההזמנות בפועל מחייבות מבחינה משפטית ובית הדפוס מקבל למעשה את המוצר מוכן להדפסה לאחר עיצוב הלקוח. בחלק מן האתרים קיימת גם 'סליקה' אוטומטית ותשלום מראש.

 

אתרים אחרים

בעלי אתרים אלו, פיתחו את האתר שלהם באופן עצמאי, והם משתמשים באתר קל-פרינט, רק לקידום האתר.

אתרי תומנט

  • אלקטרוקופי
  • השרון
  • אפקטיב
  • דיין פרינט
  • אהרון
  • דפוס דימונה בע"מ

אתרים אחרים